Vinylové podlahy

Zdieľať túto dobrú radu
Facebook
WhatsApp
Odoslať známemu

Vinylové podlahy majú v dnešnej dobe veľa nadšencov a sú veľmi vyhľadávané aj medzi klientmi. Je to hlavne preto, že majú veľa praktických výhod. Táto podlaha je najvhodnejšia na podlahové kúrenie. Nereaguje ani na zmenu vlhkosti, čo veľmi oceníte, ak vám napríklad „sused vytopí byt“. V takomto prípade sa nemusíte obávať akejkoľvek škody na podlahách. Je však nevyhnutné podlahu rozobrať, osušiť ju, ako aj podklad pod ňou, aby ste sa vyhli tvorbe plesní pod podlahou. Ďalšou výhodou je ľahká výmena poškodenej lamely. Samozrejme, tých výhod je oveľa viac. V dnešnom článku sa vám však pokúsime priblížiť aspoň tie najzákladnejšie informácie.

Vinylové podlahy sa vyrábajú v dvoch verziách. Môžete ich nájsť s klikovým spojom, kde je ich hrúbka 4,5 až 5mm alebo ako podlahy na celoplošné lepenie s hrúbkou 2 až 2,5mm.

Vinylové podlahy sú všestranne využiteľné. Sú vhodné do priestorov so zvýšeným pohybom, ako aj do kúpelne (pri dodržaní špecifických podmienok inštalácie, môže byť vinylová podlaha s protišmykovým povrchom použitá aj ako podlaha do sprchového kúta), kuchyne a priestorov s vyššou možnosťou kontaktu s vodou.

Jedna z výhod týchto podláh je aj nízka inštalačná výška, a to od 2 do 5mm. Sú preto ideálne, ak napríklad kvôli osadeným oknám nie je možné dať hrubšiu podlahovinu.

Čo sa týka vzhľadu budete spokojní. V ponuke máme širokú škálu dekorov s vernou kópiou drevenej podlahy, ako aj keramickej dlažby.

Nabudúce sa môžete tešiť na pokračovanie tohto článku, kde sa dozviete viac o konkrétnych druhoch vinylových podláh. Taktiež sa na vás tešíme v našej predajni Hards.sk, kde vám radi poradíme a pomôžeme vybrať tu správnu podlahu pre Vás.

Zdieľať túto dobrú radu
Facebook
WhatsApp
Odoslať známemu

Rýchle dodanie

Materiál už do 24 hodín na vašej stavbe.

Skladové zásoby

Väčšinu tovaru máme skladom!

Láska k práci

Všetko čo robíme, robíme pre vás so srdcom.

Rodinná firma

16 ročná tradícia.

Slovenské produkty

Ponúkame kvalitné domáce produkty.