Laminátové podlahy a všetko o nich

Zdieľať túto dobrú radu
Facebook
WhatsApp
Odoslať známemu

V dnešnom článku vám prezradíme základné informácie o laminátových podlahách, ktoré využijete pri výbere vhodnej podlahy pre vás. Pri týchto podlahách vás poteší nenáročnosť na údržbu. Laminátová podlaha nepriťahuje prach a dokonca, ak sa vám podarí rozliať trebárs aj kávu, nezafarbí sa. Neškodí im ani priame slnečné žiarenie. Oproti drevu sú laminátové podlahy veľmi odolné a majú dlhú životnosť. Čo sa týka ceny, v porovnaní s drevenými podlahami je podstatne nižšia a montáž je veľmi jednoduchá a rýchla.

Na výber sú podlahy v hrúbke od 6mm až po 12mm – spoj klik. Prevedenie lamiel môže byť úzke alebo široké a krátke alebo dlhé. Ak berieme do úvahy povrchovú úpravu a oderuodolnosť, sú vhodné do bytových aj komerčných priestorov.

Ak sa rozhodnete pre laminátovú podlahu musíte dbať na povrch, na ktorý ju chcete pokladať. Laminátové podlahy potrebujú rovný a tvrdý podklad. Maximálna prípustná nerovnosť je 2mm na 2m dĺžky.

Laminátové podlahy vám dávajú priestor na kreativitu a cit pre ladenie, pretože medzi nimi nájdete širokú ponuku odtieňov aj dekorov. Na výber sú matné ako aj lesklé prevedenia.

V našej predajni Hards.sk nájdete všetko, čo k laminátovým podlahám potrebujete. Držíme všetky doplnky k podlahám, ako sú lišty a komponenty, podložky, tmely a čistidlá pre údržbu. Na predajni máme veľké skladové zásoby pripravené ihneď k odberu. Tešíme sa na vás a radi Vám poradíme pri výbere tej vhodnej podlahy pre vás.

Zdieľať túto dobrú radu
Facebook
WhatsApp
Odoslať známemu

Rýchle dodanie

Materiál už do 24 hodín na vašej stavbe.

Skladové zásoby

Väčšinu tovaru máme skladom!

Láska k práci

Všetko čo robíme, robíme pre vás so srdcom.

Rodinná firma

16 ročná tradícia.

Slovenské produkty

Ponúkame kvalitné domáce produkty.