Vinylové podlahy po druhé

Zdieľať túto dobrú radu
Facebook
WhatsApp
Odoslať známemu

V minulom článku ste sa dozvedeli základné informácie o vinylových podlahách. Výhod, čo sa týka týchto podláh, je však omnoho viac.

Výhody vinylových podláh

Vinylové podlahy sú málo hlučné, elastické a teplé. Hodia sa do akéhokoľvek priestoru. Veľkou výhodou je, že sú vodeodolné a preto sa nemusíte báť položiť ju aj v miestnostiach s vyššou vlhkosťou.

Tieto podlahy sú vhodné na všetky typy podlahového kúrenia. Či už ide o teplovodné, alebo elektrické zaliate v poteroch, či inštalované na podklade.

Výhod je ešte viac. K ním patrí aj ľahké spájanie vďaka kvalitným a spoľahlivým spojom KLIK. Všetky kvalitné klikové vinylové podlahy majú v svojej stredovej nosnej vrstve výstuž zo sklených vlákien.

V našej predajni Hards.sk ponúkame aj vinylové podlahy so štvorcovým klikom. Tým pádom má zákazník možnosť spájať ju štyrmi smermi. Tieto podlahy ocenia najmä kreatívne duše, ktoré z týchto podláh dokážu vytvoriť rôzne obrazce a zaujímavé vzory. Viac informácií vám radi poskytneme aj osobne v našej predajni a radi vám poradíme pri výbere ideálnej podlahy pre vás. Tešíme sa na vás.

Zdieľať túto dobrú radu
Facebook
WhatsApp
Odoslať známemu

Rýchle dodanie

Materiál už do 24 hodín na vašej stavbe.

Skladové zásoby

Väčšinu tovaru máme skladom!

Láska k práci

Všetko čo robíme, robíme pre vás so srdcom.

Rodinná firma

16 ročná tradícia.

Slovenské produkty

Ponúkame kvalitné domáce produkty.