Drevené podlahy

Zdieľať túto dobrú radu
Facebook
WhatsApp
Odoslať známemu

Prírodné drevo je najstarší stavebný materiál a pre jeho príjemné a praktické vlastnosti sa začalo používať aj ako podlaha. Postupne prešli drevené podlahy veľkými zmenami, či už v povrchovej úprave, a to buď lakovaním, voskovaním alebo olejovaním, či v spôsobe pripevňovania o podlahu alebo spôsobmi spájania. Drevo aj naďalej ostáva dôležitým, obnoviteľným a opraviteľným materiálom.

Výhody drevených podláh

Parkety najvyššej kvality skrývajú svoje tajomstvo trvácnosti v kombinácii extrémnej pevnosti a bezchybnom dizajne. Sú vhodné aj na podlahové kúrenie.
U drevených podláh máme na výber dvoj alebo trojvrstvové prevedenie so spojmi klik. Čo sa týchto podláh týka, ide o prírodný materiál rôznych hrúbok.

Ako sme už spomínali, drevené podlahy môžu mať rôzne povrchové úpravy. Vybrať si môžete z lakovanej, olejovanej alebo kartáčovanej.
Jednou z najväčších výhod týchto podláh je, že aj po rokoch užívania môžu vyzerať skvelo ako na začiatku. Stačí, ak ich prebrúsite a natriete novou povrchovou úpravou. Potom budú žiariť ako čisto nové.

V našej predajni Hards.sk môžete nájsť drevené parkety s najvyššou kvalitou a umeleckou technikou značiek Grabo a Kährs. Tešíme sa na vás a veľmi radi vám poradíme a vyberieme tu správnu podlahu pre vás.

Zdieľať túto dobrú radu
Facebook
WhatsApp
Odoslať známemu

Rýchle dodanie

Materiál už do 24 hodín na vašej stavbe.

Skladové zásoby

Väčšinu tovaru máme skladom!

Láska k práci

Všetko čo robíme, robíme pre vás so srdcom.

Rodinná firma

16 ročná tradícia.

Slovenské produkty

Ponúkame kvalitné domáce produkty.