kwarc

KWARC

Tri bezpečnostné tŕne proti apový záves vysadeniu KWARC model III 4-bodový lištový zámok pripravený pre dve cylindrické vložky KWARC model III komplet tvorí krídlo + zárubňa + oceľový prah 86 Viacvrstvová konštrukcia krídla dáva dverám KWARC protipožiarna odolnosť 30 min. EI 30, odolnosť proti dymu podľa triedy Sa, Sm a akustickú izoláciu 32 dB. Vďaka vrstve hliníkového plechu použitého v konštrukcii krídla sú dvere mimoriadne odolné na nevľúdne podmienky ktoré panujú medzi interiérom a chodbou.

agat-opal  

AGAT, OPAL

Vďaka konštrukcii s použitím vrstvy hliníkového plechu, získavame výnimočnou odolnosť dverí AGÁT, OPÁL pre použitie v špecifickom prostredí ktoré je charakterizované rozdielnosťou teplôt a vlhkosti. Dvere OPÁL disponujú bezpečnosťou triedou 2 podľa EN V a zvukovou izoláciou 32dB – ale iba pod podmienkou kompletizáciou krídla so špeciálnou oceľovou zárubňou Porta, prahom z nerezovej ocele a ďalej doplnky min. triedy 2 podľa EN V ako kľučka štítok a cylindrické vložky adekvátnej bezpečnostnej triedy 4 podľa EN V.

granit

GRANIT

Lištový viacbodový zámok pre dve patentné vložky Bezpečnostné tŕne Zosilnený čapový záves Fotografia znázorňuje netypické prevedenie realizácie (Porta KONTRAKT) viď str. 162 krídlo + zárubňa + štítkové kovanie + patentná vložka NAJNOVŠIA KOLEKCIA MODELOV. Dvere GRANIT sú vyrábané v dvoch typoch: Typ I sa charakterizuje bezpečnostnou triedou 3, vrátane akustickej izolácie 32dB, ktorá garantuje bezpečie a ochranu pred hlukom a dymotesnosťou. Typ II obsahuje všetky znaky typu I, naviac je model protipožiarny 30 min. (EI30) – čo je dodatočná ochrana pred požiarom. Dvere GRANIT, to je ponuka pre najnáročnejších klientov, pre ktorých je bezpečnosť opretá o najlepšiu kvalitu materiálov a v prevedení 3. Bezpečnostnej triedy tým najdôležitejším faktorom.

granit-ps

GRANIT PS s regulovanou zárubňou

4-bodový lištový zámok pripravený Bezpečnostné tŕne Objektové závesy pre dve cylindrické vložky. Dvere GRANIT PS sú vyrábané v dvoch variantách: Typ I sa charakterizuje bezpečnostnou triedou 3 podľa európskej normy EN V 1627, akustickou izoláciou Rw 32 dB a dymotesnosťou, to nám garantuje bezpečnosť, ochranu pred hlukom a pred jedným z najhorších dôsledkov požiaru tzv. zadymením. Typ II obsahuje všetky atribúty Typu I, naviac tento typ je klasifikovaný ako protipožiarny po dobu 30 min. (EI30) – je to ďalší atribút garancie ochrany pred následkami požiaru. Ponuka určená pre náročných klientov, ktorí vyžadujú bezpečnosť svojho bývania, založenom na kvalitných materiáloch a vysokej kvalite spracovania.